komentář k "ŘECKO - ZAKYNTHOS"

TSAMIS ZANTE SPA

V roce 2017 se rodinná rada dohodla, že i přes veškerou krásu a pohodu z roku 2016 z BULHARSKA - CAREVA, se udělá opět změna a půjdeme za poznáním jiné destinace než bylo zmíněné BULHARSKO.

Výběr vzhledem k internetovým obrázkům a k tomu, že nám pracovně bylo umožněno letět až v září byl zcela jasný. ŘECKO - ostrov ZAKYNTHOS - TSAMIS ZANTE SPA. Toto místo nám umožňovalo splnit si všechno to, co každý z nás od dovolené za sluncem a mořem očekával. I když zase na druhou stranu, na to opalování a odpočívání zase tolik času nebylo. Jeden den se projel celý ostrov ZAKYNTHOS autobusem na nejznámnější a nejvyhledávanější turistická místa a druhý den pěkně lodí po moři. Následně, (teď už nevím zda třetí a nebo čtvrtý den) byl objednán večerní výlet do hlavního města - ZAKYNTHOS. Ale bohužel, na tuto akci se objednalo málo lidí a tak byl cestovní kanceláří zájezd zrušen. Nicméně, naše delegátka nám dala nečekanou nabídku, zda nemáme zájem o soukromý výlet vlastním osobním autem v jejím podání.  Nebyl důvod, proč do toho nejít!!! Těšil se každý z nás na noční město, trhy, stánky, večeři v opravdové taverně kde kus masa je opravdu pojem ( ne, jako u nás v ČR ), sledování trajektu v přístavu, nakoupení dárků apod. Výlet byl super, dokonce jsem stíhal poslat nějaké fotky i na GOOGLE  a hlavně jsem nafotil spousty snímků pro sebe v mém vlastním repertoáru určené třeba na výstavy. Spokojenost v ŘECKU nebyla samozřejmě jen s tímto výletem, s chováním naší delegátky k nám, ale také s velmi chutnou a rozmanitou stravou, čistotou hotelu, ubytováním i vlastním personálem hotelu, ( a to nemyslím třeba jen moc viditelné recepční, ale i dámy uklízečky na pokojích, kde byla vidět opravdu snaha a píle) obsluhou ať už v baru či restauraci a nebo tím, jak si každý místní váží člověka, který je vlastně jakoby u něj okolo jeho domu na dovolené.

Když to všechno shrnu a mám napsat co a jak, tak i přes veškerou snahu a naší vlastní spokojenost s BULHARSKEM v toce minulém, na ŘECKO to určitě nemá. ŘECKO je prostě super a velice rád se tam vrátím. I když asi ne třeba na ostrov ZAKYNTHOS.

Rád totiž poznávám i s celou mojí rodinou nová místa.


Přečtěte si prosím o našem výletu za teplem a sluncem něco bližšího v sekci KOMENTÁŘE K CESTÁM, kde jsem se rozepsal trochu více.