Komentář k "FRANCIE - PAŘÍŽ"

Jednoho dne jsem se s manželkou rozhodl, že si uděláme nějaký delší výlet za poznáním. Byla zvolena FRANCIE - PAŘÍŽ. Je pravdou, že to nebyl výlet zrovna z nejlevnějších, ale zase na to, co všechno nám na třídenní pobyt cestovní kancelář slibovala, nezbývalo nic jiného, než se těšit.
Kancelář vyzdvihovala navštívit veškerá důležitá místa v PAŘÍŽI, včetně EIFELOVI VĚŽE. K tomu samozřejmě restaurace, nákupy, jízdu PAŘÍŽSKÝM metrem, průjezd letištěm. No, prostě poměrně nacpaný program. Zajímavým zážitkem bylo také ubytování na periferii PAŘÍŽE, kde na nás čekalo několik pokojů v nejautomatičtějším hotelu FORMULE 1. Nejautomatičtějším myslím proto, protože třeba po opuštění sprchy se vlastní kabinka uzamkla a začalo probíhat automatické samočištění. Bylo za zavřenými a uzamčenými dveřmi slyšet jen tekoucí vodu, stříkající vodu, sušičku. Následně se kabinka opět odemkla čistá a navoněná a mohl do jejích útrob vstoupit další zákazník.
 
Výlet do PAŘÍŽE byl jedním z nejhezčích zážitků v životě a pokud chcete vědět něco více, přečtěte si prosím v sekci KOMENTÁŘE K CESTÁM článek, ve kterém jsem se trochu více rozepsal.